Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
3/6131/OOW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia obiektu o planowanej powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Poszukujemy inwestora, który ma już "swoją wizję" i potrzebuje jedynie pomocy w wykonaniu planu inwestycji. Zyskujemy dzięki temu możliwość stworzenia obiektu według własnych potrzeb. W planie jest budowa obiektu parterowego, przyległego do hali targowej przy ulicy Marcinkowskiego. Duży parking dla samochodów wokół obiektu.

Nieruchomość będzie usytuowana w samym sercu osiedla Staszica. Prace budowlane planowane są na początek roku 2019 i będą trwały około roku.

Planowana cena najmu ok. 20.000 zł netto + media.
Więcej szczegółów oraz możliwość spotkania z wykonawcą w biurze pod numerem oferty – Lokale wynajem 001/18.

Kontakt

Marcin Adamczewski

Marcin Adamczewski

Telefon:
530053355
E-mail:
marcin@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
25736

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej