Kostrzyn Nad Odrą

Warniki, ul. Gorzowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Powierzchnia
30 168 m2

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu działki o łącznej powierzchni 30 168 m kw znajdującej się z Kostrzynie nad Odrą przy ulicy Gorzowskiej.

Działka idealnie nadająca się pod dużą inwestycję zabudowy usługowej, rzemiosła oraz drobnej wytwórczości, z funkcją mieszkaniową.

Usytuowanie działki przy głównej drodze wojewódzkiej 132 Dojazd do centrum Kostrzyna zajmuje tylko kilka minut. Odległość od Gorzowa Wlkp. to niecała godzina spokojnej jazdy samochodem osobowym.

Cena inwestycji 3.000.000 (w tym podatek VAT). Więcej informacji dotyczących oferty w biurze – 3526-18.

Mapa

Kontakt

Marcin Adamczewski

Marcin Adamczewski

Telefon:
530053355
E-mail:
marcin@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
25736

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej