Trzcinna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
147 000 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia działki
4 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
44/6131/OGS

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę niezabudowaną położoną w miejscowości Trzcinna, o pow. 4200 m.kw, w cenie 35 zł/m.kw. Teren płaski w kształcie trójkąta. Działka położona w rozwidleniu drogi do Karska i Rataj. Uzbrojenie działki: wodociąg przy drodze, energia elektryczna, linia telefoniczna. Opracowany plan kanalizacji zbiorczej - wykonanie w najbliższych latach. Komunikacja - niedaleko droga szybkiego ruchu S3 ok. 350 m w kierunku Karska, wyjazd na S3 w Renicach "węzeł Myślibórz" ok. 7 km w kierunku Szczecina, przy drodze S3 ekran dźwiękoszczelny. Spokojna i cicha okolica!

Cena 35 zł/m.kw - do negocjacji! Więcej informacji w biurze. Oferta 3239/14.

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej