Łośno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
132 640 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia działki
1 658 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
140/6131/OGS

Opis nieruchomości

Pięknie położone działki budowlane usytuowane w malowniczej lokalizacji w Łośnie.

Dwie sąsiadujące działki o powierzchni 1.658 m2 oraz 1.633 m2, położone w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych, w bliskiej odległości od lasu, częściowo zadrzewione.

Nieruchomości gruntowe przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Bezpośredni dojazd drogą gminną utwardzoną.

Dostępne media to: woda, prąd oraz światłowód w drodze przy działce.

Cicha i spokojna okolica pozwalająca złapać oddech od zgiełku miasta, w niedalekiej odległości od Jeziora Lubie, kilka kilometrów od Kłodawy, z bardzo dobrym dojazdem do Gorzowa Wlkp..

Cena: 80 zł/m2.

Zapraszamy na prezentację.

Po więcej informacji zapraszamy do biura.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Ewa Radzińska

Ewa Radzińska

Telefon:
506184231
E-mail:
ewa@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
15960

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej