Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
26,32 PLN
Powierzchnia
57 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
1500
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
budynek mieszkalno usługowy
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1999
Dostępne od
2023-08-10
Numer oferty
37/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu użytkowego na osiedlu Górczyn, przy jednej z głównych dróg osiedlowych.
Lokal usytuowany na niskim parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Na oknie i drzwiach wejściowych zamontowane żaluzje zewnętrzne.

Miejsce bardzo klimatyczne, od wejścia mamy betonowe schody prowadzące do lokalu . Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z sanitariatem powierzchni około 20 m kw. Na podłogach w sali głównej kafle, ściany szpachlowane i malowane.  Na ścianach zamontowane lustra.

W lokalu ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej.

Miejsce idealne  do prowadzenia działalności biurowo-usługowej. Właścicielka jest otwarta na wszelkie rozmowy dotyczące aranżacji wnętrza.
Centrum osiedla z miejscami parkingowymi wzdłuż głównej drogi dojazdowej. Przystanek autobusowy zaraz przy wyjściu z lokalu - każdy do ciebie trafi, każdy do ciebie zajrzy, choćby "przechodząc".
Koszt najmu 1500,00 zł miesięcznie + koszty administracyjne (czynsz ADM z zaliczkami na ogrzewanie i wodę, w tej chwili w wysokości około 450 zł) + media wg zużycia. Kaucja 1500 zł.
Okres najmu nie krótszy 1 rok z możliwością przedłużenia tego terminu.
Zapraszamy na prezentację!!!
Numer oferty w biurze 1316-23.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

Ewa Radzińska

Ewa Radzińska

Telefon:
506184231
E-mail:
ewa@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
15960

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej