Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 PLN
Cena za m2
26,67 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
1000
Nazwa budynku
Park 111
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
20/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia jednego z boksów w Galerii Handlowej Park 111, usytuowanego na parterze w głębi korytarza.

Lokal to około 30 metrów otwartej przestrzeni biurowej. Ogrzewanie i media z sieci galerii handlowej. Najbliższy sanitariat do użytku wspólnego na korytarzu tuż obok boksu.

Lokal idealne nadaje się na biuro lub niewielkiego tupu usługi handlowe. W tej chwili lokal zamykany automatyczną roletą antywłamaniową, docelowo w planach (pod koniec kwietnia) zmiana aranżacji na oszkloną witrynę z drzwiami - zyskamy lepszą prezencje oraz prywatność z myślą o najemcy prowadzącym działalność o charakterze biurowym.

Koszt najmu to 800 zł netto + kaucja jednorazowa w wysokości 1000 zł. Wszystkie pozostałe media i koszty po stronie najemcy.

Więcej informacji w biurze pod numerem oferty 1249B-19. Zapraszamy na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Rolety: Tak
  • Witryna: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj

Kontakt

Marcin Adamczewski

Marcin Adamczewski

Telefon:
530053355
E-mail:
marcin@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
25736

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej