Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
500 PLN
Cena za m2
33,33 PLN
Powierzchnia
15 m2
Piętro
0
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
7/6131/OLW

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 14 m.kw. położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum w Gorzowie Wlkp.

Lokal składa się z jednego pomieszczenia, korytarza i w.c. Ściany szpachlowane i malowane - do odmalowania, na podłogach kafelki do odczyszczenia bądź wymiany. WC do remontu. Drzwi okienne drewniane, z bramą. Lokal nieumeblowany.

Lokal nadaje się na biuro, usługi, handel czy magazyn. Dotychczasowo był wynajmowany przez serwis telefonami komórkowymi.


Czynsz najmu 500 zł NETTO do negocjacji + opłaty eksploatacyjne. Więcej informacji w biurze. Oferta 1078-15.

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy Kosynierów Gdyńskich 16/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).