Chwalęcice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
13 300 PLN
Powierzchnia
30 m2
Powierzchnia użytkowa
30 m2
Powierzchnia działki
1 158 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Inny
Rok budowy
2019
Rynek
Wtórny
Numer oferty
155/6131/ODS

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu zakup nieruchomości gruntowej o powierzchni 1.158 m2, usytuowanej w zielonej części Chwalęcic, w niedalekiej odległości od lasu.

Na działce posadowiono nieduży domek o powierzchni zabudowy 35 m2 aktualnie występujący w dokumentacji jako Pozostałe Budynki Niemieszkalne. Istnieje możliwość zalegalizowania funkcji mieszkaniowej, rozbudowy lub adaptacja na garaż bądź budynek gospodarczy. Budynek z fundamentem, z dachem pokrytym dachówką ceramiczną, ocieplony styropianem.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działka pięknie zadbana, z licznymi nasadzeniami, krzewami oraz drzewami.

W drodze przy działce dostępny prąd. W niedalekiej przyszłości do działki doprowadzone zostaną woda, kanalizacja oraz gaz. Inwestycja ta jest już pierwszej fazie realizacji przez gminę i została naniesiona na mapy.

Oaza ciszy i spokojo jednocześnie z szybkim i bezpośrednim dostępem do miasta.

Cena do negocjacji!!

Ta nieruchomość może być Twoja.
Nie zwlekaj, umów się na prezentację!!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.


Parametry dodatkowe

 • Materiał: Silikat
 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Alarm: Tak
 • Gaz: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze

Mapa

Kontakt

Ewa Radzińska

Ewa Radzińska

Telefon:
506184231
E-mail:
ewa@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
15960

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej