Gorzów Wielkopolski

os. Manhattan

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 PLN
Cena za m2
17,50 PLN
Powierzchnia
40 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Piętro
0
Numer oferty
7/6131/OOW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia czterech boksów garażowych po 40 metrów kwadratowych każdy.

Boksy znajdują się w podziemiu budynku przy ulicy Zawackiej 3 przy jednej z głównych dróg wyjazdowych z Gorzowa Wlkp. Teren jest ogrodzony, w całości monitorowany, ochraniany przez firmę zewnętrzną. Głowna brama otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 - dla długoterminowego Najemcy podejście "indywidualne". Wjazd automatyczną bramą o wysokości około 2,10 metra. Możliwość wynajęcia 1,2,3 lub 4 stanowisk.

Najem można poszerzyć o:
- pomieszczenie biurowe z którego widać wjazd do podziemnej hali,
- część głównej hali (około 100 m kw.)
- plac parkingowy o powierzchni około 1000 m kw

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty - istnieje szereg udogodnień, na które Właściciel może wyrazić zgodę po uprzednich negocjacjach (takich jak na przykład postawienie ścian działowych pomiędzy boksami).

Wstępnie cena najmu wynosi około 700 złoty netto za jedne boks garażowy. Długoterminowy Najemca ma możliwość negocjacji.

Więcej szczegółów u Naszego Agenta.

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Telefon:
733809000
E-mail:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej