Gorzów Wielkopolski

os. Manhattan

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Piętro
0
Numer oferty
6/6131/OOW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia część monitorowanego parkingu.

Parking znajduje się wokół budynku przy ulicy Zawackiej 3 przy jednej z głównych dróg wyjazdowych z Gorzowa Wlkp. Teren jest ogrodzony, w całości monitorowany ochraniany przez firmę zewnętrzną. Głowna brama otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 - dla długoterminowego Najemcy podejście "indywidualne". Przy wydzielonej części parkingu, której dotyczy oferta znajduje się druga (ręczna) brama wjazdowa.

Najem można poszerzyć o:
- pomieszczenie biurowe z którego widać tę część parkingu,
- część głównej hali (około 100 m kw.)
- 4 stanowiska parkingowe (po 40 m kw. każde) znajdujące się w podziemnej hali garażowej.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty - istnieje szereg udogodnień, na które właściciel może wyrazić zgodę po uprzednich negocjacjach.

Wstępnie cena najmu wynosi około 10 złoty netto za metr kwadratowy udostępnionej powierzchni. Długoterminowy Najemca ma możliwość negocjacji.

Więcej szczegółów u Naszego Agenta.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Telefon:
733809000
E-mail:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej