Bogdaniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 650 000 PLN
Cena za m2
3 432,64 PLN
Powierzchnia
772 m2
Powierzchnia działki
4 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
7/6131/OOS

Opis nieruchomości

Oferta wstrzymana.

Przedstawiamy Państwu możliwość inwestycji w duży pawilon handlowo-usługowy usytuowany na działce o łączniej powierzchni około 4000 metra kwadratowego przy głównej drodze przelotowej nr 132 Gorzów-Kostrzyn-Berlin w Bogdańcu (w odległości ok. 7 km od obwodnicy Gorzowa)

W skład obiektu wchodzi:
- GŁOWNA sala sprzedaży ok. 382m2
- zaplecze ok. 140m2 są to m in. magazyn/ szatnie/ wc/ kotłownia/ kuchnia/ serwerownia/ biuro/ magazyn
- zaplecze o charakterze administracyjnym o powierzchniowi ok. 250m2 w tym 4 pokoje biurowe/ sala konferencyjna/ kuchnia/ toalety/ archiwum.
+ budynki gospodarcze na terenie ogrodzonej działki.
CAŁOŚĆ to około 770 metrów kwadratowych powierzchni.

Wjazd bezpośredni z głównej drogi dojazdowej. Parking Bezpośrednio przed halą główną na około 10 samochodów osobowych. Dodatkowo droga wewnętrzna i plac manewrowy na zapleczu pawilonu. (Posiada utwardzenie w postaci kostki betonowej).

Media: prąd, woda, gaz, internet.
Ogrzewanie nadmuchowe.

Właściciel informuje o atucie nieruchomości - Pawilon jest wykonany w nowoczesnej technologii "płyty Obornickiej " co charakteryzuje się korzystnymi właściwościami termicznymi - w ziemie utrzymywana jest stała wyższa temperatura, w lecie na głównej hali jest zdecydowanie chłodniej bez użycia klimatyzacji. Posadzki wyłożone płytkami o podwyższonej wytrzymałości i odporności na ścieranie i brudzenie.

Wewnętrzne instalacje elektryczne, telefoniczne, informatyczne mają podłączenia boczne i podłogowe.
Również podłączenie instalacji chłodniczo-mroźniczej jest posadzkowe.

Istnieje możliwość rozbudowy pawilonu.

Obiekt o charakterze inwestycyjnym - idealny na sklep z ciężkim sprzętem lub duży market, które to potrzebują również odpowiedniej powierzchni magazynowej. Idealna lokalizacja, w najbliższej okolicy (w zależności od specyfikacji usług) brak konkurencji. Droga dojazdowa bezpośrednio do Gorzowa z jednej strony i wyjazd do Niemiec z drugiej.

Zadzwoń do biura i dowiedz się więcej. Numer oferty w biurze 3037A-2012.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
502243269
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej