Torzym

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 990 000 PLN
Cena za m2
9 881,19 PLN
Powierzchnia
505 m2
Powierzchnia działki
1 750 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Piętro
1
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2019
Nazwa budynku
MOP Torzym
Numer oferty
16/6131/OOS

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu nowy obiekt handlowy, częściowo skomercjalizowany (stały miesięczny dochód) w niezwykle atrakcyjnym miejscu, przy zjeździe z autostrady A2, węzeł Torzym.

To w pełni wykończona i przygotowana do prowadzenia działalności powierzchnia 505 m kw. w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym. Parter z częścią usługowo-handlowo-magazynową 355 m.kw. Piwnice z całym zapleczem biurowo-socjalnym 150 m.kw. Działka z wieloma miejscami parkingowymi o pow. ok 17 arów. Duże możliwości aranżacji i dostosowania do swoich potrzeb.

Lokalizacja zapewnia firmom prowadzącym działalność prestiż miejsca, źródło potencjalnych Klientów i partnerów biznesowych oraz szybkie dotarcie do autostrady A2 umożliwiające wyjazd w stronę Berlina oraz Warszawy. Dobowa przepustowość w okolicy kilkunastu tysięcy pojazdów!

W niedługim czasie planowane jest wykonanie ronda w pobliżu wjazdu, ułatwiającego komunikację. Bardzo dobra ekspozycja i widoczność z drogi.

Cena 4.990.000zł plus VAT. Na chwilę obecną, dla nowego właściciela, istnieje możliwość zwrotu dużej sumy VAT. Serdecznie zapraszamy do oględzin i negocjacji!

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Piwnica: Tak
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej