Dobiegniew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 499 000 PLN
Cena za m2
428,29 PLN
Powierzchnia
3 500 m2
Powierzchnia działki
10 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Piętro
0
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
13/6131/OOS

Opis nieruchomości

Nieruchomość przemysłowa z zabudową hali produkcyjnej oraz hali magazynowej, położona w Dobiegniewie na gruncie o powierzchni 10.000m2.

Dobiegniew to miejscowość znajdująca się w województwie lubuskim, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Odległość od Gorzowa Wielkopolskiego to tylko 40km i 90min do Poznania. Lokalizacja sprzyja długoterminowemu funkcjonowaniu z uwagi na usytuowanie przy drodze krajowej 22 Berlin-Bydgoszcz. Ponadto znajduje się przy nim bocznica kolejowa na 60 wagonów.

Na obiekt składa się:
- wysoka hala produkcyjna o pow. ok 1000m2,
- hala magazynowa o pow. 2000m2,
- dwa klimatyzowane biura z zapleczem socjalnym, klimatyzacją, umeblowaniem, internetem i ogrzewaniem ( 80m2 i 100m2),
- małe budynki wolnostojące, magazynowe,
- waga dla ciężarówek

Bardzo dobry stan techniczny. Budynki ocieplone i otynkowane. Wyposażone w bramy Hormann, oświetlenie LED wewnętrzne i zewnętrzne, pełen monitoring do podglądu w telefonie/laptopie, alarm, okna i drzwi antywłamaniowe oraz rolety antywłamaniowe.

Aktualne wszystkie przeglądy BHP, ppoż i elektryczne. Na terenie znajduje się trafostacja o mocy 400kW, co także jest ogromnym atutem.

Nieruchomość z przeznaczeniem pod wszelkiego rodzaju działalność przemysłową, magazynową, itp. W całości ogrodzona (3m ogrodzenia betonowego) oraz wyposażona w bramę o 9m szerokości z napędem elektrycznym. Na terenie obiektu znajduje się także konstrukcja wsporcza do silosów 25m wysokości, silos o pojemności 375m3. Dodatkowo rampa załadunkowa.

Przyszły właściciel ma możliwość dokupienia również suszarni, chłodnicy magazynowej o pojemności 250m3 / 190 ton wraz z kotłownią opalaną biomasą oraz kilkunastu hektarów gruntu w bezpośrednim sąsiedztwie działki.

Doskonała inwestycja. Gotowa pod działalność. Polecamy!

Więcej informacji w biurze. Numer oferty w biurze 3670-19.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Rampy rozładunkowe: Tak

Kontakt

Malwina Żendełek

Malwina Żendełek

Mobile:
503193727
Email:
malwina@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej