Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
24,29 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
6
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
3000
Podnajem
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1910
Numer oferty
25/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu użytkowego w centrum miasta, przy jednej z głównych dróg dojazdowych o wysokiej przepustowości.

Lokal usytuowany na wysokim parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy, z dodatkowymi witrynami sięgającymi od poziomu -1 prawie do sufitu wysokiego parteru.

Miejsce bardzo klimatyczne, od wejścia mamy piękne drewniane schody prowadzące na wysoki parter (całość powierzchni tego poziomu to 70 m kw) oraz w dół do poziom -1 - dodatkowe pomieszczenie otwarte o powierzchni około 20 m kw. Na podłogach w salach głównych panele podłogowe, ściany szpachlowane i malowane. Głowna część lokalu z wydzielonymi pomieszczeniami: kuchnia z wc (dodatkowo prysznic), "balkon/antresola" - miejsce zaraz przy schodach, najbardziej oświetlone z racji dużych witryn, sala główna z oknami wychodzącymi na podwórze, osobne wc, oraz pomieszczenie gospodarcze.

W lokalu ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej!

Miejsce idealne na niewielką, klimatyczną kawiarnię, elegancką kancelarię adwokacką lub notarialną, prywatny gabinet lekarski, gustowny sklep z rękodziełem.. Pomysłów dużo, a Właściciel jest otwarty na wszelkie rozmowy dotyczące remontu i aranżacji wnętrza.

Centrum miasta z miejscami parkingowymi wzdłuż głównej drogi dojazdowej. Przystanek autobusowy zaraz przy wyjściu z lokalu - każdy do ciebie trafi, każdy do ciebie zajrzy, choćby "przechodząc".

Koszt najmu 1700 zł NETTO miesięcznie + koszty administracyjne (czynsz ADM z zaliczkami na ogrzewanie i wodę, w tej chwili w wysokości około 580 zł) + media wg zużycia. Kaucja 3.000 zł.

Zapraszamy na prezentacje! Daj się oczarować tym klimatycznym miejscem z duszą! Więcej szczegółów pod numerem oferty 1253-19

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Telefon:
733809000
E-mail:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej