Myślibórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 520,85 PLN
Cena za m2
69,24 PLN
Powierzchnia
50,85 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
396/2639/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 50,85 m2, znajdujący w Parku handlowym w centrum Myśliborza.

Lokal składa się z 6 pomieszczeń w których skład wchodzi: sala sprzedażowa, chłodnia, pomieszczenie socjalne, komunikacja, wc oraz przedsionek (układ pomieszczeń przedstawia załączony w ofercie rzut)

Bardzo dobra lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Lokal z dużymi witrynami z wejściem od ulicy, przy którym znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ogrzewanie - rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja

Cena najmu - 3350 zł netto miesięcznie plus 178,67 zł opłata eksploatacyjna za części wspólne, media wg zużycia ( na podstawie podliczników)
Kaucja jednomiesięczny czynsz netto.

Okres najmu minimum 5 lat.

Zapraszam na prezentację.

Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kontakt

Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński

Telefon:
506184231 530053355
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej