Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Cena za m2
22,22 PLN
Powierzchnia
45 m2
Piętro
-1
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Kaucja
1000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
10/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia trzech pomieszczeń we wspólnym lokalu użytkowym.

Na całość oferowanej przestrzeni składa się ok. 45 m kw. powierzchni rozłożonej na – główne pomieszczenie oraz część magazynowo-biurową + niewielka toaleta.

Pomieszczenia wymagają odświeżenia. Istnieje możliwość dokonania zmian na własny koszt w późniejszym rozliczeniu w czynszu najmu lub uzgodnienie zmian z właścicielem lokalu i przekazanie prac remontowych.

Czynsz najmu 1000 zł (do negocjacji) + energia według zużycia, ryczałt z a ogrzewanie ok. 150 zł + woda/ścieki/śmieci ok. 50 zł (w zależności od prowadzonej działalności). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Zachęcamy do oględzin. W calu uzyskania dodatkowych informacji – numer oferty w biurze 1220-17B

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy Kosynierów Gdyńskich 16/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).