Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 795 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia
43 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
3000
Nazwa budynku
Kamienica
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1905
Numer oferty
18/6131/OLW

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu lokal usługowo-handlowy do wynajęcia usytuowany na parterze w kamienicy centrum miasta.

Lokal stanowią dwa pomieszczenia - główna sala 24,30 m kw. + zaplecze 15,10 (+ dodatkowo w.c.), całość powierzchni ok. 43 m kw.

Nieruchomość dostępna od maja 2019, przygotowana do aranżacji nowego najemcy. Ściany szpachlowane i malowane, na podłogach wykładzina PCV, w sanitariacie glazura i terakota.

Lokal wyposażony jest w stałą instalacje wodono-kanalizacyjną i elektryczną + ogrzewanie elektryczne (istnieje możliwość zmiany ogrzewania na klimatyzator nadmuchowy).

Czynsz najmu 65zł netto za m kwadratowy + opłaty za media według zużycia + podatek od nieruchomości. Kaucja jednorazowa w wysokości 3.000złoyuch. Preferowany najem na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Więcej informacji w biurze pod numerem oferty 1244-19.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Mobile:
502243269
Email:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej