Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 PLN
Cena za m2
23,49 PLN
Powierzchnia
29,80 m2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
1000
Nazwa budynku
Granatowy Pawilon
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
3/6131/OLW

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 29,80 m.kw, położony na pierwszym piętrze w budynku usługowo-handlowym, tzw. „Granatowym pawilonie” na Osiedlu Staszica. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Stan techniczny lokalu bardzo dobry. Podłogi kafelki. Ściany tapetowane. Klimatyzacja.

Lokal dotychczasowo użytkowany jako salon kosmetyczny.

Pomieszczenia jasne i bardzo słoneczne (po 4 okna w każdym). Atutem lokalu jest duża witryna okienno-drzwiowa, na której można doskonale się zareklamować.

Doskonała lokalizacja. Dostępne wszystkie punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, MZK, poradnia zdrowia, poczta oraz centrum rekreacyjne Słowianka.

Czynsz najmu 700 zł. + czynsz dla Administratora 300 zł. + energia 50 zł. Kaucja 1000 zł. Więcej informacji w biurze. Oferta 1108-16.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy Kosynierów Gdyńskich 16/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).