Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 PLN
Cena za m2
1 PLN
Powierzchnia
22 m2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
20
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
100
Kaucja
0
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1999
Numer oferty
2/6131/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu wynajem powierzchni biurowych w samym centrum miasta.

Przedmiotem oferty są biura znajdujące się w przestronnym budynku z windą przy ulicy Targowej. Budynek usytuowany jest w najbliższym sąsiedztwie galerii handlowej Nova Park, oraz Gorzowskiego Rynku Hurtowego. Dodatkową atrakcją jest nowo otwarty obiekt przyległy do budynku „Jump Park”. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

Oferujemy pomieszczenia o różnej powierzchni, również z możliwością łączenia pokoi wewnętrznym przejściem. Najmniejsze pomieszczenie dostępne od zaraz mierzy 15 m kw., największe pomieszczenia łączone to ok 80 m kw. Istnieje możliwość udostępnienia całego piętra pod większą inwestycje.

W budynku panuje spokój i cisza. Na chwile obecną wynajmowanych jest kilkanaście biur, przez stałych, rozważnych najemców. Główne wejścia budynku oraz cześć parkingu są monitorowane cała dobę. Właściciel budynku zatrudnia firmę sprzątającą, która dba o czystość części wspólnych oraz sanitariatów (znajdujących się na każdej kondygnacji z obu stron korytarza głównego).

Sam budynek to czteropiętrowy przytulny biurowiec. Na parterze znajdują się sklepy meblowe oraz kwiaciarnia i kiosk. Pomieszczenia biurowe usytuowane są od strony wschodniej dzięki czemu przez cały dzień do pokoi wpada światło słoneczne. W zależności od pomieszczenia pokoje wymagają mniejszej lub większej kosmetyki.

Preferencyjne ceny 22 zł netto za metr + liczniki energii wg zużycia oraz symboliczna opłata za wodę, ścieki i nieczystości to prawdziwa okazja.!
Dodatkowym atutem jest GRATISOWA możliwość korzystania przez najemców z Sali Konferencyjnej, znajdującej się na pierwszym piętrze biurowca.

Zachęcamy to zapoznania się ze szczegółami - numer oferty biura 1211-17.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Telefon:
733809000
Email:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej