Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 PLN
Cena za m2
43,33 PLN
Powierzchnia
15 m2
Piętro
1
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
650
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
9/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia pomieszczenia o powierzchni ok 15 m kw, znajdującego się w salonie fryzjerskim przy ulicy Armii Polskiej.

Pomieszczenie wyremontowane – na podłodze terakota, trzy ściany szpachlowane i malowane, frontowa do wejścia ściana wyłożona ozdobną cegłą w stylu rustykalnym. Okna PCV z widokiem od strony schowanego podwórza w połączeniu z usytuowaniem na z wysokim parterze dają gwarancje spokoju i dyskrecji. W pomieszczeniu dodatkowo dostęp do wody + zamontowana umywalka.

W lokalu dostęp do wspólnego sanitariatu – wc z umywalką.

Idealne miejsce do prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej z przeznaczeniem dla kosmetyczki bądź masażystki itp. Otwartość na wspólną klientelę ze względu na działający od pięciu lat salon fryzjerski.

Niskie koszty najmu. Czynsz dla właściciela 650 zł + stałe opłaty eksploatacyjne: ok 50 zł za energię, 80 zł za ogrzewanie, 50 zł woda/śmieci/ścieki (do uzgodnienia i wyrównania po pierwszych miesiącach najmu). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Zainteresowanych zachęcamy do oględzin. Numer oferty w biurze 1220-17A.

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy Kosynierów Gdyńskich 16/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).