Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 700 PLN
Cena za m2
36,58 PLN
Powierzchnia
128,50 m2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
6
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Medyczne, Inne, Inne
Kaucja
4700
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
16/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia lokalu usytuowanego na drugim piętrze, w budynku z windą w ścisłym Centrum Miasta.

Całość powierzchni to 128,50 metra kwadratowego z podziałem na:
- wejście w połączeniu z recepcją,
- główne pomieszczenie biurowe,
- sala wykładowa,
- sala konferencyjna (największe z pomieszczeń)
- pomieszczenie socjalne (kuchnia)
- sanitariat - w.c.

Dotychczasowe przeznaczenie lokalu stanowił podnajem przez firmę oferującą szkolenia zawodowe (wcześniej luksusowy salon kosmetyczny).

Lokal znajduje się w nowszym biurowcu z windą w samym centru miasta. Dookoła dużo miejsc parkingowych w strefie parkowania. W niedalekiej odległości jeden z najpiękniejszych parków w Gorzowie - Park Wiosny Ludów, dodatkowo wiele restauracji.

Miejsce idealnie nadaje się na prowadzenie działalności tupu szkoła językowa, szkolenia pracowników, kosmetyczka lub salon fryzjerski wyższej klasy.. Możliwości jest wiele wystarczy mieć pomysł.!

Ogrzewanie z sieci miejskiej, pozostałe liczniki do przepisania na nowego najemcę. W lokalu zapewniony Internet. Preferowany najem długoterminowy - szczegóły w biurze pod numerem oferty 1242-18.

Czynsz najmu (uwzględniający ogrzewanie i administracje części wspólnych) 4.700 zł + opłaty (energia, internet). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Mobile:
733809000
Email:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej