Gorzów Wielkopolski

os. Manhattan

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
100 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Podnajem
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
28/6131/OLW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia części hali znajdującej się w wolnostojącym budynku przy jednej z głównych drug wyjazdowych z Gorzowa Wielkopolskiego.

Część możliwa do wydzielenia to około 100 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni z wspólnym wejściem dzielonym z salonem wypożyczalni samochodów "IpCars". Dla najemcy możliwość korzystania z sanitariatów oraz pomieszczenia socjalnego dla pracowników, jak również ustronnego miejsca do prywatnych rozmów z klientami znajdującego się na antresoli.

Budynek o charakterystycznych dużych witrynach, z miejscami parkingowymi wokół. Całość ogrodzona z główną bramą wjazdową otartą w godzinach od 8:00 do 18:00, monitorowana, ochraniana przez firmę zewnętrzną. Hala ogrzewana, dobrze oświetlona, widoczna z głównej drogi dojazdowej.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty - istnieje możliwość powiększenia oferty o wynajem pomieszczenia biurowego, podziemnych stanowisk parkingowych jak i części całości parkingu znajdującego się za budynkiem.

Wstępnie cena najmu wynosi około 40 złotych netto za metr kwadratowy. Długoterminowy Najemca ma możliwość negocjacji.

Więcej szczegółów u Naszego Agenta.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Alicja Jastrzębska

Alicja Jastrzębska

Telefon:
733809000
E-mail:
alicja@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej