Dobiegniew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 499 000 PLN
Cena za m2
428,29 PLN
Powierzchnia
3 500 m2
Przeznaczenie
Inne
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Numer oferty
22/6131/OLS

Opis nieruchomości

Nieruchomość przemysłowa z zabudową hali produkcyjnej oraz hali magazynowej, położona w Dobiegniewie na gruncie o powierzchni 10.000m2.

Dobiegniew to miejscowość znajdująca się w województwie lubuskim, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Odległość od Gorzowa Wielkopolskiego to tylko 40km i 90min do Poznania. Lokalizacja sprzyja długoterminowemu funkcjonowaniu z uwagi na usytuowanie przy drodze krajowej 22 Berlin-Bydgoszcz. Ponadto znajduje się przy nim bocznica kolejowa na 60 wagonów.

Na obiekt składa się:
- wysoka hala produkcyjna o pow. ok 1000m2,
- hala magazynowa o pow. 2000m2,
- dwa klimatyzowane biura z zapleczem socjalnym, klimatyzacją, umeblowaniem, internetem i ogrzewaniem ( 80m2 i 100m2),
- małe budynki wolnostojące, magazynowe,
- waga dla ciężarówek

Bardzo dobry stan techniczny. Budynki ocieplone i otynkowane. Wyposażone w bramy Hormann, oświetlenie LED wewnętrzne i zewnętrzne, pełen monitoring do podglądu w telefonie/laptopie, alarm, okna i drzwi antywłamaniowe oraz rolety antywłamaniowe.

Aktualne wszystkie przeglądy BHP, ppoż i elektryczne. Na terenie znajduje się trafostacja o mocy 400kW, co także jest ogromnym atutem.

Nieruchomość z przeznaczeniem pod wszelkiego rodzaju działalność przemysłową, magazynową, itp. W całości ogrodzona (3m ogrodzenia betonowego) oraz wyposażona w bramę o 9m szerokości z napędem elektrycznym. Na terenie obiektu znajduje się także konstrukcja wsporcza do silosów 25m wysokości, silos o pojemności 375m3. Dodatkowo rampa załadunkowa.

Przyszły właściciel ma możliwość dokupienia również suszarni, chłodnicy magazynowej o pojemności 250m3 / 190 ton wraz z kotłownią opalaną biomasą oraz kilkunastu hektarów gruntu w bezpośrednim sąsiedztwie działki.

Doskonała inwestycja. Gotowa pod działalność. Polecamy!

Więcej informacji w biurze. Numer oferty w biurze 3670-19

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Rolety: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Pow. magazynowa: 2000
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej