Torzym

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
4 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Numer oferty
109/6131/OGS

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej przy ul. Strażackiej (dawniej Świerczewskiego) w Torzymiu. Nieruchomość po wydzielenie będzie miała powierzchnię ok 4000 m2. Wszystkie media w drodze i działce. Wzdłuż działki jest linia gazowa (możliwość przyłączenia). Blisko drogi 92. Działka sąsiednia zabudowana sklepem DINO.

Możliwość wydania nieruchomości od razu. Pomoc w uzyskaniu pozwoleń! Atrakcyjna cena 800.000 zł do negocjacji. Więcej informacji pod numerem 502 243 269. Polecamy!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej