Łasko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
55 000 PLN
Cena za m2
27,42 PLN
Powierzchnia działki
2 006 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
47/6131/OGS

Opis nieruchomości

Polecamy państwu działkę położoną w rekreacyjnej wsi Łasko, w gminie Bierzwnik/powiat choszczeński. W tym malowniczym rejonie znajduje się wiele jezior, Drawieński Park Narodowy oraz Puszcza Drawska.

Powierzchnia działki to 2006 m.kw. Posiada status działki rolnej-siedliskowej. Dojazd do działek drogą polną-twardą. Prąd przy drodze głównej.

Nieruchomość jest w kształcie prostokątu. Znajduje się przy drodze prowadzącej do Jeziora Okrągłe. Ogrodzona drewnianym płotem.

Cena nieruchomości 55.000zł. Więcej informacji w biurze. Oferta 3433-17.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Malwina Żendełek

Malwina Żendełek

Telefon:
503193727
Email:
malwina@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej