Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
50 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Numer oferty
48/6131/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Gorzowie Wlkp. składającą się z niezabudowanej działki gruntu, która po podziale stanowić będzie działkę rolną o pow. ok. 1000 m.kw w cenie 50 zł/m.kw oraz pozostałą część terenu o pow. ok. 3600 m.kw. w cenie 5 zł/m.kw. Teren płaski, nieogrodzony, w okolicy zabudowa domków jednorodzinnych, łąki. Na działce nasadzenia w postaci drzew owocowych. Media w drodze tj. prąd, gaz, wodociągi, kanalizacja. Oferta 2920-12.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Malwina Żendełek

Malwina Żendełek

Telefon:
503193727
Email:
malwina@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej