Ściechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
42 840 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia działki
4 284 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
39/6131/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 działki z wydaną decyzją o warunkach zabudowy o powierzchni: 4284 m.kw. oraz 3526 m.kw. usytuowane w miejscowości Ściechów, gmina Lubiszyn, woj. lubuskie.

Działka o pow. 4284 m.kw. w kształcie rombu. Następna o pow. 3526 m.kw. kształt zbliżony do prostokąta. Media przy drodze. Teren płaski.

Obie działki mają pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego o jednej kondygnacji nadziemnej, dopuszcza się drugą kondygnację w poddaszu dachu stromego, dopuszcza się garaż w bryle budynku. Ustala się również budowę budynku gospodarczo- garażowego, budynek o jednej kondygnacji nadziemnej.

Cena 10 zł. m.kw. W przypadku zakupu dwóch działek razem 7 zł.m.kw.. Więcej informacji w biurze. Oferta 3299-15.

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Malwina Żendełek

Malwina Żendełek

Telefon:
503193727
Email:
malwina@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej