Santocko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
42 525 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia działki
1 215 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
16/6131/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu działek usytuowanych przy jednej z głównych dróg dojazdowych pomiędzy Santockiem a Kłodawą.

Działki o zróżnicowanej powierzchni pomiędzy 12 a 25 arów. Idealne miejsce na wybudowanie wymarzonego domu dla osób lubiących spokój z dala od miejskiego zgiełku. Okolica pełna lasów, jezior i stawów, nieopodal płynie rzeka Marwica.

Teren z przeznaczeniem na osiedle domków jednorodzinnych – niecałe trzy kilometry Kłodawy, 4 km do Santocka a tylko 13 minut jazdy samochodem do centrum Gorzowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w biurze – nr 3517-17.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
502243269
Email:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej