Gościm

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
167 000 PLN
Cena za m2
67,23 PLN
Powierzchnia działki
2 484 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Numer oferty
128/6131/OGS

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 25 arów położonych przy ścianie lasu w miejscowości Gościm w gminie Drezdenko! Ogromnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w pobliżu rezerwatów przyrody i w odległości 1 km od jeziora.

Gościm to teren wypoczynkowo - turystyczny. Na południe od Gościmia leży jezioro Solecko, największy akwen Puszczy Noteckiej. Nad jego brzegami zlokalizowane są: ośrodek wypoczynkowy, ośrodek rehabilitacyjny, kąpieliska, pola namiotowe i kolonia domków letniskowych. Nad leżącym 3 km na południowy zachód jeziorem Gostomie znajduje się letni ośrodek harcerski. Warto odwiedzić tutejsze faunistyczne rezerwaty przyrody: Czaplenice, Łabędziniec i Lubiatowskie Uroczyska, chroniące kolonie ptaków (czaple, kormorany), zespoły roślinne i leśne oraz obszary źródliskowe.

We wsi znajdują się: ośrodki wypoczynkowe, kościół, przystanek PKS, poczta, ośrodek zdrowia, biblioteka, fizjoterapeuta, fryzjer, piekarnia, bar i sklepy.

Na terenie działki znajdują się domek drewniany z wiatą, wiata na drewno oraz fundamenty domu o powierzchni ok 70 m.kw.

Media: energia, woda, kanalizacja w drodze. Dojazd drogą szutrową, utwardzoną.

Doskonała lokalizacja w otoczeniu natury, a zarazem dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami. Z pewnością znajdziesz tutaj wewnętrzny spokój i ciszę.

NOWA cena nieruchomości: 167.000zł!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Drewniane
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bazarek, Apteka, Bar, Kościół, Restauracja, Kort tenisowy, Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola, Las

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej