Garbicz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
111/6131/OGS

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż działki położone w 66-234 Garbicz, gm. Torzym, pow. sulęciński, woj. lubuskie. położone bezpośrednio przy Jeziorze Kręcko. Odległości: Garbicz 1 km, Torzym 7 km, Sulęcin 16 km, Gorzów Wielkopolski 50 km.

Działki budowlano-rekreacyjne (z widokiem na jezioro) a) 347/11 o pow. 1000 m2 w cenie 80.000zł oraz b) niezwykle atrakcyjna działka 347/12 o pow.2991 m2 przy linii brzegowej jeziora w cenie 95 zł/m2. Idealna pod rezydencję! Uwaga! Możliwość kupienia całości o powierzchni 0.82 ha a także działki sąsiadującej wraz z drogą!

Wydane warunki zabudowy na budowę domu z garażem. Wysyłamy osobom zainteresowanym. Działki położone w malowniczej, ekologicznej krainie jezior i lasów. Obszar słynie z czystego powietrza i wody, wędkarstwa, polowań, obfitości grzybów i innych dóbr natury. W miejscowości Garbicz znajduje się Pałac Rehabilitacyjny "Magnat".

Zapraszamy do oględzin i zakupu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Tomasz Radziński

Tomasz Radziński

Telefon:
506184231
E-mail:
tomek@radzinskinieruchomosci.pl
Numer licencji:
11111

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej