Stare Kurowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
880 PLN
Powierzchnia
250 m2
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pięter
2
Typ domu
Bliźniak
Numer oferty
80/6131/ODS

Opis nieruchomości

Stare Kurowo to wieś położona w powiecie strzelecko-drezdeneckim, umiejscowiona na skraju Puszczy Drawskiej. Znajduje się tylko 12 minut samochodem od Strzelec Krajeńskich i 37 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Korzystna lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, market, a jednocześnie zacisznie i spokojnie. To doskonałe miejsce do zamieszkania.

Bliźniaczy dom o pow. 250m2 położony na działce o pow. 800m2, to wszystko czego potrzebuje rodzina do wygodnego funkcjonowania.

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych mieszkań. Posiada osobne wejścia oraz podwórka. Dzięki temu przyszły właściciel ma możliwość zamieszkania w jednym z nich, natomiast drugie wykorzystać, np. jako inwestycję pod wynajem.

Oferta dla ceniących sobie przestrzeń, intymność i bliskość miasta jednocześnie. To miejsce z potencjałem i wieloma możliwościami.

Atrakcyjna cena: 220.000zł! Oferta nr 3677-19. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Malwina Żendełek

Malwina Żendełek

Mobile:
503193727
Email:
malwina@radzinskinieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Apartament Radziński Tomasz Radziński z siedzibą przy Kosynierów Gdyńskich 16/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tomek@radzinskinieruchomosci.pl… czytaj więcej