LOKAL
na
WYNAJEM
1 000 PLN
25 PLN/m2
GORZÓW WIELKOPOLSKIos. Manhattan
Opis
Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia pomieszczenia biurowego usytuowanego na poziomie pierwszego piętra w wolnostojącym budynku przy jednej z głównych drug wyjazdowych z Gorzowa Wielkopolskiego.

Pomieszczenie o powierzchni około 40 metrów kwadratowych z wydzielonym (ściankami działowymi) dodatkowym pokojem z dostępem do wody dzielącym w tej chwili wspólne wejście z budynkiem serwisu firmy "IpCars". Dla najemcy możliwość korzystania z sanitariatów oraz pomieszczenia socjalnego dla pracowników, jak również ustronnego miejsca do prywatnych rozmów z klientami znajdującego się na antresoli.

Budynek z miejscami parkingowymi wokół. Całość powierzchni wokół ogrodzona z główną bramą wjazdową otartą w godzinach od 8:00 do 18:00, monitorowana, ochraniana przez firmę zewnętrzną. Ogrzewanie. Pomieszczenie dobrze oświetlone ze względu na duże okna od strony parkingu.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty - istnieje możliwość powiększenia oferty o wynajęcie części głównej hali od frontu budynku, podziemnych stanowisk parkingowych jak i części całości parkingu widocznej z okien biura.

Wstępnie cena najmu wynosi około 1000 złoty netto. Długoterminowy Najemca ma możliwość negocjacji.

Więcej szczegółów u Naszego Agenta.
Szczegóły oferty

Cena1 000 PLN

Cena za m225 PLN

Powierzchnia40 m2

Piętro1

Liczba pięter1

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Liczba miejsc parkingowych naziemnych10

PodnajemTak