LOKAL
na
WYNAJEM
4 000 PLN
40 PLN/m2
GORZÓW WIELKOPOLSKIos. Manhattan
Opis
Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia części hali znajdującej się w wolnostojącym budynku przy jednej z głównych drug wyjazdowych z Gorzowa Wielkopolskiego.

Część możliwa do wydzielenia to około 100 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni z wspólnym wejściem dzielonym z salonem wypożyczalni samochodów "IpCars". Dla najemcy możliwość korzystania z sanitariatów oraz pomieszczenia socjalnego dla pracowników, jak również ustronnego miejsca do prywatnych rozmów z klientami znajdującego się na antresoli.

Budynek o charakterystycznych dużych witrynach, z miejscami parkingowymi wokół. Całość ogrodzona z główną bramą wjazdową otartą w godzinach od 8:00 do 18:00, monitorowana, ochraniana przez firmę zewnętrzną. Hala ogrzewana, dobrze oświetlona, widoczna z głównej drogi dojazdowej.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty - istnieje możliwość powiększenia oferty o wynajem pomieszczenia biurowego, podziemnych stanowisk parkingowych jak i części całości parkingu znajdującego się za budynkiem.

Wstępnie cena najmu wynosi około 40 złotych netto za metr kwadratowy. Długoterminowy Najemca ma możliwość negocjacji.

Więcej szczegółów u Naszego Agenta.
Szczegóły oferty

Cena4 000 PLN

Cena za m240 PLN

Powierzchnia100 m2

Liczba pięter1

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Liczba miejsc parkingowych naziemnych10

PodnajemTak

Rodzaj budynkuBiurowo-handlowy